KONWENT STRESS OFF W BERLINIE


Przekrocz z Nami Granicę

Konvent Stress Off w Berlinie

Stress Off przekracza granicę!!! Doświadczenie. Jakość. Rozwój.

Konwent "Stress Off" w Berlinie już 28 stycznia 2024 roku!!!

"Stress Off" to szczeciński festiwal świadomościowy, który jest największym i najstarszym tego typu wydarzeniem w województwie zachodniopomorskim. To nie tylko weekend pełen inspirujących wykładów i praktycznych warsztatów rozwojowych, ale także skarbnica cennych narzędzi do codziennego życia, nowe relacje oraz radość z bycia częścią dynamicznie rozwijającej się lokalnej społeczności. Położenie festiwalu tuż przy granicy niemieckiej przyciągało uczestników również z Berlina. To właśnie dlatego narodził się pomysł przeniesienia tej wyjątkowej energii festiwalowej na drugą stronę granicy.

W styczniu 2024 roku klimatu festiwalu będą mogli doświadczyć Polacy mieszkający w Berlinie. Dla nich odbędzie się niepowtarzalny Konwent "Stress Off", podczas którego będą mieli okazję poznać polskich terapeutów i specjalistów działających na terenie Berlina i Szczecina. Uczestnictwo w Konwencie otwiera drzwi do odkrywania nowych obszarów pracy z ciałem, umysłem i duszą, łącząc je w spójną całość, aby podnieść jakość naszego życia i zdrowia w szerokim tego słowa znaczeniu.

Spotkanie odbędzie się równocześnie w dwóch salach, dając uczestnikom możliwość wyboru między wysłuchaniem inspirujących wykładów a aktywnym uczestnictwem w praktycznych warsztatach.

Szczegółowe informacje dotyczące prelegentów oraz rejestracji będą dostępne wkrótce na stronie https://stressoff.pl/berlin-konwent/.

Już teraz zarezerwujcie sobie datę: 28 stycznia 2024, w godzinach 9:00-18:00.

Impreza odbędzie się w języku polskim, z udziałem polskojęzycznych prelegentów.
Koszt udziału wynosi 49 Euro.

Jeśli chciałbyś podzielić się swoimi wyrobami lub usługami na stoisku wystawienniczym, skontaktuj się z nami pod numerem +48501602357 lub napisz na adres kiaora@stressoff.pl.

Wydarzenie odbędzie się w SHK-Kompetenzzentrum Berlin, przy Grüntaler Strasse 62, 13359 Berlin-Wedding. 


BILETY DOSTĘPNE!

Zarezerwuj Swoje Miejsce: Bilety na Konwent Stress Off w Berlinie Już w Sprzedaży!

Dołącz do nas już teraz i stań się częścią tej wyjątkowej przygody. Bilety na Konwent Stress Off w Berlinie są już dostępne! Zapewnij sobie dostęp do ponad 60 wykładów, warsztatów i pokazów. Twój bilet to klucz do niezwykłych doświadczeń, umożliwiających uczestnictwo w wybranych warsztatach i wykładach. Nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce już teraz i dołącz do naszej dynamicznej społeczności. Sprzedaż biletów ruszyła 1 czerwca 2023. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Spotkajmy się w Berlinie 28 stycznia 2024, by wspólnie odkrywać, uczyć się i rozwijać!


SKONTAKTUJ SIĘ

Konwent Stress Off w Berlinie: Nowe Horyzonty Świadomości

Zapraszamy serdecznie na Konwent Stress Off w Berlinie, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Jest to ekscytujące przedłużenie szczecińskiego festiwalu świadomościowego, znanego jako wydarzenie pełne inspirujących wykładów i warsztatów. Nie tylko oferuje on weekend pełen edukacji, ale także stanowi cenną okazję do zdobycia narzędzi użytecznych w codziennym życiu, nawiązywania nowych relacji i radości z bycia częścią dynamicznie rozwijającej się społeczności.

Stress Off dla Polaków w Berlinie

Jesteśmy podekscytowani możliwością zaprezentowania festiwalu Stress Off mieszkańcom Berlina. Konwent w styczniu 2024 roku to wyjątkowa okazja dla Polaków mieszkających w Berlinie, aby spotkać się z polskimi terapeutami i specjalistami. Udział w konwencie to szansa na odkrywanie nowych metod pracy nad ciałem, umysłem i duszą, a także na integrację tych aspektów w celu poprawy jakości życia.

Program Konwentu: Wykłady i Warsztaty

Konwent „Stress Off” w Berlinie zapewnia dwie równoległe ścieżki: inspirujące wykłady i aktywne warsztaty. Uczestnicy będą mieli możliwość wyboru między słuchaniem prelekcji a uczestnictwem w zajęciach praktycznych.

Zapisy Już Trwają

28 stycznia 2024 to data, którą warto zarezerwować w swoim kalendarzu. Impreza będzie prowadzona w języku polskim i skierowana do polskojęzycznych uczestników. Koszt udziału wynosi 49 Euro, a bilety są już dostępne. Nie zwlekaj, zarezerwuj swoje miejsce już teraz i dołącz do naszej inspirującej społeczności. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Lokalizacja i Kontakt

Wydarzenie odbędzie się w SHK-Kompetenzzentrum Berlin, przy Grüntaler Strasse 62, 13359 Berlin-Wedding. Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem stoiska wystawienniczego. Skontaktuj się z nami pod numerem +48501602357 lub napisz na adres kiaora@stressoff.pl.

Zapraszamy do dołączenia do Konwentu Stress Off w Berlinie i bycia częścią tej niezwykłej przygody. Spotkajmy się, aby wspólnie odkrywać, uczyć się i rozwijać!