Kursy masażu

Masażowe sos – kursy masażu dla amatorów
Dotyk to jedna z niezbędnych form komunikacji by być zdrowym, szczęśliwym i pełnym sił.
Zapewnienie dotyku prowadzi do głębokich, spełnionych związków; brak – wytwarza osamotnienie, luki w przepływie energii, zaburzenia funkcjonowania człowieka – nawet całych społeczeństw.
Umiejętnie przekazany dotyk drugiej osobie jest formą masażu –relaksuje, uśmierza ból i przywraca do równowagi cały organizm. Jeśli czujesz ze twoje dłonie są chętne by dzielić się dotykiem a bliscy mówią Tobie twój dotyk jest leczący, naucz się podstawowych technik, aby ich wspierać.
Podczas spotkania „Masażowe sos” poznasz podstawy masażu relaksacyjnego, który możesz wykonać w warunkach domowych rodzinie lub znajomym . Na zajęcia możesz przyjść z druga osobą (partnerem, pełnoletnim dzieckiem, przyjacielem itp.) aby ćwiczyć w swojej parze albo zrobić najbliższym niespodziankę ucząc się na partnerze z kursu.
Nauka masażu przez ubranie oraz z użyciem olejków. Weź ze sobą kocyk, ręcznik oraz zeszyt do robienia notatek.
Czego możesz oczekiwać:
– wiedzy jak stworzyć odpowiednią przestrzeń do zabiegu i jak przygotować siebie oraz osobę masowaną,
– nauki podstawowych technik masażu pleców, kończyn i twarzy wywodzących się z masażu klasycznego, polinezyjskiego i tajskiego,
– odczucia wszystkich technik na sobie będąc również osobą masowaną,
– spędzenia kreatywnego i relaksującego czasu w kameralnym, dającym poczucie bezpieczeństwa gronie.

Dla kogo: dla każdego kto sam docenia masaż i lubi prywatnie innych wspierać swoim dotykiem, ale oprócz intuicji potrzebuje wiedzy jak robić to bardziej fachowo. Prowadzi Katarzyna KiaOra Pakalnicka – masażystka i arteterapeutka, właścicielka Studia Masażu KiaOra www.kiaora.szczecin.pl.
Kameralna 4-6 osobowa grupa!!

Masażowe sos dla par i rodzin !!!?‍?‍?‍??‍❤️‍???‍❤️‍?‍??

Specjalna oferta kursu masażu w kameralnej 2-4 osobowej grupie tylko dla par lub rodzin. Idealne rozwiązanie na prezent. Możliwość dojazdu w dowolne miejsce na terenie Szczecina.

?Czego możesz oczekiwać:- wiedzy jak stworzyć odpowiednią przestrzeń do zabiegu i jak przygotować siebie oraz osobę masowaną,- nauki podstawowych technik masażu pleców, kończyn i twarzy wywodzących się z masażu klasycznego, polinezyjskiego i tajskiego,- odczucia wszystkich technik na sobie będąc również osobą masowaną,- spędzenia kreatywnego i relaksującego czasu w kameralnym, dającym poczucie bezpieczeństwa gronie.

?Dla kogo: dla każdego kto sam docenia masaż i lubi prywatnie innych wspierać swoim dotykiem, ale oprócz intuicji potrzebuje wiedzy jak robić to bardziej fachowo. Dla par i członków rodziny aby wzajemnie obdarowywać się masażem w zaciszu domowym.Prowadzi Katarzyna KiaOra Pakalnicka – masażystka i arteterapeutka, właścicielka Studia Masażu KiaOra www.kiaora.szczecin.pl. kiaora@op.pl tel 501602357

KURS MASAŻU KiaOra

Jeśli :

– chcesz nauczyć się  masażu aby wykorzystać go w pomocy najbliższym a równocześnie samemu dobrze czuć się po wykonanym zabiegu .

– czujesz ze masaż to nie tylko dotyk, ale też energia która przekazywana jest podczas zabiegu.

– czujesz że muzyka i taniec pomagają zrelaksować się i wprowadzają w pozytywny nastrój.

Podczas tego kursu poznasz zarówno polinezyjskie podejście do ciała i masażu, jak i elementy masażu klasycznego, tajskiego i limfatycznego. Będzie tez okazja do poruszenia swojego ciała w tańcu i wyciszenia umysłu podczas relaksacji.

Szkolenie skierowane do amatorów, ale również osoby już masujące. Szczególnie dla par.

 Czas trwania 40 godz rozłożonych na wspólnie ustalone terminy.

Po ukończeniu pełnego  kursu wystawiany jest dyplom.

Gdzie?

Kia Ora Studio Relaksacji Ul. Kołłątaja 23/1 Szczecin
_____________
CENA:
– ustalana w zależności od uczestników
__________________

ZAPISY: Katarzyna Pakalnicka kiaora@op.pl tel 501602357

MASAŻ  KiaOra skierowany jest do osób poszukujących ukojenia nie tylko dla ciała, ale i duszy poprzez dotyk, muzykę i ruch. Narodził się w wyniku połączenia dwóch leczniczych a zarazem fascynujących metod pracy z ciałem: masażu polinezyjskiego oraz tańca spontanicznego. Podczas sesji bowiem masażysta porusza się do muzyki w rytmach z różnych zakątków świata. Masowany natomiast poprzez pełny relaks ma szansę na pogłębienie kontaktu ze swoim ciałem, zintegrować wszystkie części siebie. Poczuć ugruntowanie, nauczyć się elastyczności płynności w ciele, w życiu. Efekt uboczny – otwarcie swojego serca na siebie i na innych.