MALOWANIE INTUICYJNE

Malowanie intuicyjne to zabawa kolorami, fakturami, różnymi mediami. Bez oczekiwań wobec tego, co powstanie. Bez sztywnych reguł, za to z konkretną intencją, lub po prostu z potrzebą uwolnienia aktualnych emocji.

Dla mnie to cudowna praktyka na odreagowanie trudnych momentów, na wyciszenie, na szukanie odpowiedzi na pytanie „co dalej?”. Efekt końcowy to pełne kolorów i symboli prace które swoją energią wypełniają przestrzeń mieszkania lub pracy.

Część obrazów wisi u mnie w domu lub w gabinecie masażu - przypominają ważne momenty i intencja z którą zostały namalowane „pracuje”.

Wiele obrazów było namalowanych na zamówienie i już ma swój nowy dom.   Nowe energetyczne obrazy wciąż są na sprzedaż (zapraszam do galerii).

Jeśli poczujesz, że przemawiają do Ciebie moje obrazy i chcesz mieć już istniejący lub zapragniesz mieć spersonalizowany, dla siebie lub kogoś na prezent - skontaktuj się. 


SKONTAKTUJ SIĘ

Co to jest Malowanie Intuicyjne?

Malowanie intuicyjne w Studio KiaOra to proces twórczy, który polega na zabawie kolorami i fakturami. To sztuka bez oczekiwań na konkretny wynik, bez sztywnych zasad, ale z jasną intencją. Często jest to sposób na uwolnienie emocji, odreagowanie trudnych chwil czy szukanie odpowiedzi na ważne pytania.

Twoje Emocje na Płótnie

Efektem końcowym malowania intuicyjnego są prace pełne kolorów i symboli. Te obrazy swoją energią wypełniają przestrzeń mieszkania lub biura. Część z nich znajduje się w moim domu lub gabinecie masażu, przypominając o ważnych momentach i intencjach.

Obrazy na Zamówienie

Wiele obrazów powstało na specjalne zamówienia i już znalazło nowy dom. Nadal tworzymy nowe energetyczne obrazy, które są dostępne na sprzedaż. Zapraszamy do naszej galerii, aby zobaczyć dostępne prace.

Indywidualne Zamówienia

Jeśli moje obrazy przemawiają do Ciebie i chcesz mieć już istniejący obraz lub zamówić spersonalizowany dla siebie lub na prezent, skontaktuj się z nami. Oferujemy możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego i unikatowego, co będzie odzwierciedlać Twoje emocje i energię.

Kolekcja Obrazów

Oferujemy różnorodne obrazy, od „Kosmos” po „Eksplozję Życia”, każdy o wyjątkowym charakterze i przesłaniu. Niektóre z nich już znalazły nowy dom, inne nadal czekają na swojego właściciela. Ceny zaczynają się już od 150 zł.

Zarezerwuj Swoją Sesję Malowania

Zainteresowany tworzeniem własnego obrazu intuicyjnego? Zarezerwuj swoją sesję malowania już teraz w Studio KiaOra. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 501 602 357, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie.

W Studio KiaOra, malowanie intuicyjne to nie tylko sztuka, ale także terapia dla duszy i umysłu. Zapraszamy do świata, gdzie Twoje emocje stają się piękną sztuką.