Rodzaje masażu

Masaż polinezyjski

Masaż polinezyjski pochodzi z nowozelandzkiego systemu uzdrawiania i wyróżnia się dynamicznym wykorzystaniem ruchu, dotyku i muzyki.

Osoba odbierająca ten masaż leży na specjalnym stole a masujący, używając ciepłego olejku/oliwki, wykonuje masaż używając głównie przedramion.

Ciało klienta traktowane jest z najwyższym szacunkiem jako „świątynia ducha”. To podejście klient odczuwa w trakcie terapii w każdym dotyku, odłożeniu ręki czy nogi, operowaniu ręcznikiem ( w trakcie masażu odkrywane są tylko części ciała aktualnie masowane).

Po kolei masowane jest całe ciało, najpierw plecy, podudzia, łydki i stopy a z przodu ręce i klatka piersiowa oraz uda i stopy. Oczyszczający i odprężający masaż twarzy zakańcza sesję.

Jest nie tylko bardzo efektywną terapią, ale przede wszystkim holistycznym systemem uzdrawiania, wzmacniania i wprowadzania korzystnych zmian wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba – na planie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym czy duchowym. Poprzez specyficzny masaż całego ciała, wykorzystując energię tańca i polinezyjskiej muzyki masażysta staje się „narzędziem” wprowadzającym osobę masowaną na drogę pozytywnych zmian prowadzących do poprawy zdrowia, relacji z innymi ludźmi, środowiskiem i sobą samym.

Sesja masażu polinezyjskiego może trwać 1 lub 1,5 godziny (od 130 zł).

Masaż lomi lomi

Lomi Lomi to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny, według której cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków mana, którą można wykorzystać do swych potrzeb. Od kilku lat dzięki życzliwości hawajskich szamanów, swej niezwykłej skuteczności i prostocie, masaż Lomi Lomi zyskał popularność na całym świecie a tym samym i w Polsce.

Lomi lomi jest masażem całościowym (miejsca intymne są przykryte ręcznikiem) dzięki czemu działa rozluźniająco na mięśnie, ale też usuwa wewnętrzne blokady i napięcia. W naturalny sposób leczy psychikę pacjenta. Bardzo głęboko relaksuje i odpręża.

Na masaż warto umówić się umów aby:

 •  zadbać o zdrowie
 • wspomóc leczenie konwencjonalne;
 • poprawić samopoczucie
 •  podjąć dialog ze swoim ciałem.

Ale również gdy:

 •  jesteś zapracowany, zestresowany i spięty,
 •  masz objąć jakieś ważne stanowisko,
 •  przygotowujesz się do egzaminu lub ważnej rozmowy,
 •  czujesz, że jesteś „na zakręcie”.

 W każdej innej sytuacji w celu przywrócenia i umocnienia wewnętrznej równowagi.

Sesja masażu Lomi Lomi 1,5-2 godz. Inwestycja od 190 zł.

Masaż firmowy KiaOra

Firmowy masaż KiaOra skierowany jest do osób poszukujących ukojenia nie tylko dla ciała, ale i duszy poprzez dotyk, muzykę i ruch. Narodził się w wyniku połączenia dwóch leczniczych a zarazem fascynujących metod pracy z ciałem: masażu polinezyjskiego oraz tańca spontanicznego. Podczas sesji bowiem masażysta porusza się do muzyki w rytmach z różnych zakątków świata. Masowany natomiast poprzez pełny relaks ma szansę na pogłębienie kontaktu ze swoim ciałem, zintegrować wszystkie części siebie. Poczuć ugruntowanie, nauczyć się elastyczności płynności w ciele, w życiu. Efekt uboczny – otwarcie swojego serca na siebie i na innych.

Sesja masażu KiaOra trwa ok. 75 min. Inwestycja 160 zł.

Masaż klasyczny

W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy – intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Do masażu klasycznego należą zabiegi, które mają na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta, znajdują one zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób z dziedziny ortopedii, neurologii, pediatrii, ginekologii oraz chorób internistycznych.

Masaż klasyczny jest wykonywany bezpośrednio na ciele osoby masowanej przy użyciu środka ułatwiającego masaż np. oliwki, kremu do masażu, talku lub maści leczniczej. Najczęściej stosuje się tradycyjne techniki masowania, czyli głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibrację. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

PRZECIWSKAZANIA OGÓLNE DO WYKONANIA MASAZU KLASYCZNEGO

 • Ciąża pierwszy trymestr
 • Menstruacja pierwsze dni
 • Brak zlecenia lekarskiego
 • Zmiany skórne (rozsiane i ropne)
 • Nowotwory
 • Krwawienia, krwotoki lub możliwość ich wystąpienia
 • Hemofilia
 • Żylaki
 • Skaza naczyniowa
 • Nadciśnienie
 • Miażdżyca
 • Wszelkie stany zapalne (RZS w okresie zaostrzenia choroby)
 • Choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym
 • Wysoka temperatura ciała (39°C)

Zapraszam na masaż klasyczny częściowy, całościowy, relaksacyjny oraz odchudzający.

Cena od 70 zł za 30 min. 120 zł za 60 min 180zł za 90min

Masaż kamieniami

Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami przywraca równowagę ciała i umysłu. Stosowane tu bodźce mechaniczne i termiczne wywołują określone reakcje organizmu. Oddziaływuje na cały organizm. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona. Zyskuje elastyczność i jędrność. W mięśniach wyrównuje się napięcie, są one bardziej elastyczne, a po długotrwałym wysiłku szybciej się regenerują. W układzie krwionośnym i limfatycznym poprawia się przepływ, ulepszony jest odpływ krwi żylnej i praca serca. Masaż gorącymi kamieniami zmniejsza stres, przywraca równowagę pomiędzy układem współczulnym i przywspółczulnym. Działa uspokajająco i przeciwbólowo.

Masaż całego ciała 90 min koszt 190 zł.

Masaż limfatyczny

Masaż limfatyczny (zwany również drenażem limfatycznym) ma na celu usprawnienie krążenia limfy a tym samym zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem.
Drenaż limfatyczny jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z celulitem. Działa oczyszczająco na organizm, gdyż usuwa zbędne produkty przemiany materii wspomagając tym odchudzanie. Stosowany jest po przebytych chorobach zakaźnych by zwiększyć odporność (również u dzieci) i chorobach nowotworowych (szczególnie po mastektomii piersi). Pomaga likwidować obrzęki oraz uczucie ciężkich, zmęczonych nóg również w ciąży. Skraca czas resorpcji siniaków i krwiaków.

Cena od 70 zł za 30 min.

Masaż RELAKS BOGINI.

Na zewnątrz aktywne matki, żony, kochanki, córki, pracownice, właścicielki firm

Wewnątrz… zapomniane Boginie…

Jakąkolwiek rolę pełnisz, zabiegana kobieto,

zasługujesz na więcej, zasługujesz na – RELAKS BOGINI.

Podczas tego rytuału, w KiaOra Studio Relaksacji dla Kobiet, dzięki doświadczonej terapeutce, sprezentujesz sobie masaż relaksacyjny całego ciała oraz kąpiel w harmonizujących całą Ciebie, głęboko odprężających, dźwiękach wyjątkowych instrumentów.

Wszystko w atmosferze zaopiekowania i przy użyciu specjalnie dobranych kolagenowych kosmetyków i aromatycznych olejków.

Pozwól sobie, Bogini, na czas tylko dla Ciebie, aby zregenerować ciało, umysł i duszę.

cena 190 zł za 90 min

MASAŻ KOBIDO

Japoński masaż Kobido to starożytna technika, która w nieinwazyjny sposób poprawi owal twarzy, ujędrni skórę i wygładzi zmarszczki. Ten rodzaj masażu został stworzony w XV wieku w Japonii, ale jego korzenie wywodzą się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Kobido łączy w sobie elementy masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznego i akupresury. Efekty tego zabiegu można porównać do zmian, które pozwala osiągnąć na twarzy lifting. I widać je już po pierwszym masażu!

Co możesz zyskać?

poprawę konturu twarzy,

podniesienie policzków,

spłycenie zmarszczek na czole, oczu, szyi, dekoldu,

 spłycenie bruzd nosowo-wargowych,

 podniesienie opadającej powieki,

 poprawę owalu twarzy,

podniesienie opadających kącików ust,

 poprawę ukrwienia twarzy,

 pobudzenie mięśnie do pracy,

pobudzenie produkcji kolagenu,

znaczną poprawę wyglądu twarzy,

złagodzić ból głowy.

Przeciwwskazania do masażu KOBIDO:

ostrożnie działamy przy cerze naczyniowej,

nieleczone nadciśnienie tętnicze,

gorączka,

stany zapalne skóry (alergiczne, wirusowe, bakteryjne, grzybicze),

 przerwanie ciągłości skóry,

 zabiegi medycyny estetycznej (kwas hialuronowy ok.2-3 miesiące, botox 2 tygodnie, nici liftingujące 6 miesięcy, mezoterapia 10 dni),

 zabiegi stomatologiczne (ekstrakcja zęba 2 tygodnie, implant zęba 2 miesiące) .

INWESTYCJA 170 zł za ok 60 min. Przy serii 140 zł