Stress Off Festival

„Love On – Stress Off”.
Wyobraź sobie, że dostajesz możliwość wielopoziomowego doświadczania siebie i poznawania nowych obszarów wiedzy, spotkania z ludźmi, którzy myślą i działają podobnie jak TY. A tą możliwością jest udział w 6 edycji Festiwalu Stress Off w Szczecinie. Przybędziesz???
Festiwal tworzony jest przede wszystkim z myślą o wspólnym spotkaniu się i integracji ludzi o podobnych zainteresowaniach, a także dzieleniu się wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami, które w sposób praktyczny podnoszą jakość zdrowia w szerokim jego znaczeniu. Uczestnicy biorąc udział w festiwalu dają sobie szanse poznania nowych obszarów pracy z ciałem, umysłem i duszą, w celu ich integracji.
Pięć edycji festiwalu Stress Off świadczy, że byliśmy potrzebni: przed pandemia, w trakcie i (mamy nadzieję, że teraz już) po. Każda edycja to ponad 200 uczestników i to nie tylko z okolic Szczecina. Przybywaliście z głębi Polski, ale też z zagranicy. Na FB tworzymy już dwutysięczna społeczność – pasjonatów życia, charakteryzującą się szczególnym poziomem świadomości.
Chcemy nadal towarzyszyć wam podczas waszej drogi wzrastania i zwiększania świadomości, dlatego zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się 27-29 maja 2022r.
Tak jak wcześniej, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi metodami dbania o swoje zdrowie również wykorzystując alternatywne metody.
W ciągu 3 dni festiwalowych będzie możliwość uczestniczenia w ponad 50 wykładach, warsztatach i pokazach. Wszystko w 5 salach równocześnie.
Podczas tej edycji przygotowaliśmy dla was trochę nowości. Przede wszystkim spotkamy się w nowym miejscu w centrum miasta na ul.3 Maja.
Ponieważ stawiamy na prelegentów praktyków, którzy na co dzień pracują technikami, które nam zaprezentują, jest możliwość kontynuowania szkoleń i zabiegów po festiwalu.
Czego możecie spodziewać się na festiwalu:
– alternatywnych metod dbania o odporność i zdrowie,
– technik odreagowania stresu min odmian jogi i technik oddechowych,
– Relaksacji, medytacji również dynamicznej
– terapii przez sztukę i pracy z symboliką
– wielu spotkań coachingowych z obszaru relacji,
– tańca spontanicznego,
– warsztatów z autorami książek z samorozwoju.
– licznych stoisk min z manufakturą, ziołami oraz pysznymi i zdrowymi przekąskami,
– wystawy malarskiej grupy kobiet ze Szczecina.
i wiele więcej a szczegóły wkrótce……….
zaglądaj na www.stressoff.pl
Bilety do kupienia w przedsprzedaży od 7 marca 2022 na www.stressoff.pl , a możliwość zapisów na warsztaty od 1 kwietnia 2022.
Zakupiony bilet upoważnia do udziału w 5 warsztatach i dowolnej liczbie wykładów.
Udział tylko w wykładach niebiletowany.
WYŻYWIENIE na miejscu bufet z pysznym i zdrowym jedzeniem wegetariańskim.
ZOSTAŃ WYSTAWCĄ lub ZOSTAŃ WOLONTARISZEM tel 501-602-357
Nie staraj się być- BĄDŹ!
zapraszają organizatorki:
@Joanna Dziumienko
@Katarzyna KiaOra Pakalnicka
wraz ze szczecińską uczelnią @Collegium Balticum oraz @Fundacja Porozumienia Społecznego i Integracji Impuls

Szczegóły już na dniach na www.stressoff.pl

Nie staraj się być — BĄDŹ!

Współorganizatorem festiwalu jest Studio Kia Ora.