STUDIO MASAŻU DLA KOBIET

Twoje miejsce na odnowę ciała i ducha. Zanurz się w naszych specjalistycznych zabiegach dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Studio Kia Ora powstało z intencją niesienia pomocy kobietom, które szukają odprężenia, ale też chcą połączyć relaks ciała z rozwojem emocjonalnym i mentalnym .


Możesz tu skorzystać z  masażu klasycznego, relaksacyjnego, masażu twarzy KOBIDO, z  technik polinezyjskich i Lomi Lomi oraz z autorskich masaży - każdy zabieg jest krokiem w kierunku odzyskania harmonii i dobrego samopoczucia.


Zbliża się święto Twoich najbliższych? Nie wiesz co im sprezentować, a życzysz im zdrowia, relaksu i radości z życia? Wyraź to poprzez podarowanie im Vouchera dzięki, któremu będą mogli skorzystać z usług Studia KiaOra. Ty decydujesz czy ma to być masaż, udział w organizowanej imprezie/festiwalu czy konsultacja z Human Design. Wybierasz konkretną usługę albo kwotę do wykorzystanie. Czas na wykorzystanie 3 miesiące.


OPINIE KLIENTÓW

Echo Spokoju Głosy Naszych Klientów

 
 • W dzieciństwie, w wieku lat 7., zabroniłem komukolwiek się dotykać lub przytulać, już nie mówiąc o całowaniu – dotyczyło to osób z rodziny i spoza niej. Następne dwadzieścia kilka lat przeżyłem bez żadnego dotyku. Moje ciało stało się skurczone i zablokowane. Na szczęście trafiłem na Kasię, która swoim masażem ma-uri powoli i cierpliwie pomaga mi odblokować ciało, otworzyć się i znów czerpać radość z dotyku. A jest to radość wielka
  JP
 • Poniedziałek, wtorek, środa, masaż w studio KiaOra, sobota, niedziela. Po pierwszym masażu u Kasi wiedziałam, że będę ją prosić o regularne spotkania. Na płaszczyźnie cielesnej wielki relaks, na płaszczyźnie emocji – uspokojenie, to powoduje, że duch się budzi.Podczas masażu MA-URI Kasia skojarzyła my się z wysoką hinduską prowadzącą kondukt śpiewających kobiet w aszramie w Indiach. Nigdy nie widziałam twarzy tamtej kobiety, nigdy nie przychodziła mi na myśl. Zaskakujące, że stało się to po 8 latach właśnie podczas MA-URI. Charakterystyczny był ten wysoki wzrost tamtej kobiety, tak samo jak Kasi. Gest „Kołyski” z Lomi-Lomi przywołuje czas gdy mieliśmy kilka miesięcy i mama brała nas na ręce. Nie można tego pomylić z niczym innym. Systematyczne sesje masażu wywołały u mnie poczucie, że ciało jest jakby mniej gęste i wypełnione złotym światłem. To poczucie można przywołać w innych sytuacjach w dniu codziennym. Moja świadomość jest wtedy jakby obok, ponad ciałem. Taki stan budzi wielki spokój. Poczucie to jest jednak dużo silniejszej po masażu, słabnie kilka dni po. Podczas masażu bioder ni stąd ni zowąd wyrwał się ze mnie wielki szloch. Trochę jakby oderwany od mojego stanu emocjonalnego (relaks) z tamtej chwili. Jakby poruszone zostały obszary, emocje, do których sam człowiek, bez decyzji odnośnie (auto)psychoterapii nie dociera. Płacz przyniósł wielkie ukojenie. Zdarzenie to pojawiało się na kolejnych sesjach, aż płacz osłabł i już się nie pojawił.
  Ewa, nauczyciel akademicki
 • Masaż KiaOra był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Wpłynął na mnie bardzo pozytywnie. Podniósł mój poziom energii, a jednocześnie niesamowicie zrelaksował. Masaż ten pozwala spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość z nowej, bardziej twórczej perspektywy. To taniec duszy i ciała w rytm cudownie zmieniających się dźwięków. Wspaniałe przeżycie, które pozwala być tu i teraz z samym sobą. Gorąco polecam
  Anna, coach
 • Masaż autorski KiaOra Pani Kasi wyjątkowo energetyzuje, pobudza, napełnia witalną energią i oczyszcza, zarówno ciało jak i umysł
  Karolina, Berlin
 • Pierwszy raz zdarzyło mi się , że ktoś poprze dotyk, przez masaż, wlał tyle miłości w moje ciało i w moje serce. Wstałem wolny i lżejszy jakby jakiś ciężar zdjęto mi z barków, a do tego przepełniał mnie spokój, zgoda na siebie , zgoda na świat. Zakochałem się w tym masażu
  T. Z.
 • Ogromny profesjonalizm, wiedza i doświadczenie połączone z bardzo zindywidualizowanym podejściem do każdego klienta. A to wszystko przy całkowitym braku rutyny, za to z wielkim ciepłem i życzliwością. Czułem się mega dobrze i bardzo bezpiecznie. Warto doświadczyć tego masażu. A każdy następny daje jeszcze głębsze doznania
  Wdzięczny klient
 • Tylko masaż, czy może coś więcej? Gdy masuje mnie ktoś, dla kogo masaż jest pasją, przygodą i całym życiem to jego dotyk nie tylko leczy nadwyrężone mięśnie, obolałe ciało, ale dotyka tej części mnie ukrytej gdzieś głęboko. I właśnie dlatego, każde z nią spotkanie ma również wymiar metafizyczny – jest delikatna i silna zarazem, jest czysta, szlachetna i nigdy nie ocenia tylko słucha i dobrze życzy. Wiem, że dla Kasi każdy masaż to spotkanie z kimś bardzo ważnym, każda sesja to jak spotkanie z przyjacielem, któremu trzeba pomóc – ukoić, pocieszyć jego ciało i duszę. Taka jest właśnie Kasia – masażystka z powołania
  Renata, 34 lata

Studio Masażu dla Kobiet oferuje specjalistyczne zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Nasze Studio Kia Ora powstało z myślą o kobietach, które poszukują nie tylko odprężenia, ale również chcą łączyć relaks ciała z rozwojem emocjonalnym i mentalnym.

W naszym studio możesz skorzystać z różnorodnych masaży, takich jak masaż klasyczny, relaksacyjny, masaż twarzy KOBIDO, a także z technik polinezyjskich i Lomi Lomi. Oferujemy również autorskie masaże, które są krokiem w kierunku odzyskania harmonii i dobrego samopoczucia. Każdy zabieg jest starannie dostosowany do potrzeb naszych klientek, zapewniając im maksymalny komfort i relaks.

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby, rozważ podarowanie Vouchera na usługi Studio Masażu dla Kobiet. Voucher może być wykorzystany na masaż, udział w imprezie/festiwalu lub konsultację z Human Design.

Wybór należy do Ciebie – możesz zdecydować się na konkretną usługę lub określić kwotę do wykorzystania. Vouchery mają ważność 3 miesięcy, co daje obdarowanej osobie swobodę w wyborze dogodnego terminu.

Nasze klientki często dzielą się swoimi opiniami na temat usług, jakie oferujemy. Zapraszamy do zapoznania się z ich echo spokoju, gdzie znajdziesz głosy tych, które już doświadczyły naszych zabiegów.

Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientek, nie czekaj. Zarezerwuj swoją sesję już teraz i pozwól sobie na chwilę odprężenia i regeneracji. Możesz skontaktować się z nami pod numerem +48 501 602 357 lub odwiedzić naszą stronę internetową po więcej informacji. Zapraszamy do Studio KiaOra, gdzie odnowa ciała i ducha idą w parze z profesjonalnym podejściem i ciepłą atmosferą.