Studio masażu

Studio Kia Ora powstało z myślą niesienia pomocy osobom, które:

  • w wyniku stresującego, siedzącego trybu życia borykają się z bólem kręgosłupa oraz mięśni – dla nich oferowany jest masaż klasyczny częściowy lub całościowy;
  • pragną wymodelować swoją sylwetkę wspomagając powrót do formy np. po ciąży lub przy procesie odchudzania- tutaj idealnym rozwiązaniem z oferty jestmasaż modelujący;
  • w dobie galopującego czasu czują zmęczenie i szukają relaksu oraz wyciszenia – w tym przypadku polecamyklasyczny masaż relaksacyjny;
  • wierzą że ciało, umysł i dusza tworzą jedność, dlatego podczas masażu oprócz relaksu szukają również sposobu wpłynięcia na własne blokady emocjonalne i mentalne – dla nich przy odpowiednio dobranej muzyce proponujemy do wyboru: masaż polinezyjskilomi lomi albo firmowy masaż KiaOra;- a najbardziej wymagających zapraszamy na masaż gorącymi kamieniami, który działa uspokajająco i przeciwbólowo dostarczając organizmowi niezbędnego ciepła nie tylko w mroźne dni.

Mając świadomość, iż największe zadowolenie oraz skuteczność terapii masażem, przynosi seria cyklicznych zabiegów oferujemy naszym klientom karnety na których zbierane są naklejki za 10 masaży. Po wypełnieniu karnetu masaż gratis!

A gdy zbliża się święto Twoich najbliższych wykupione u nas zaproszenie upominkowe wyrazi za Ciebie, że życzysz im zdrowia, relaksu oraz radości z życia. Przy wykupie 2 zaproszeń 30 minut masażu gratis dla Ciebie!!! Istnieje możliwość wykonania dwóch masaży jednocześnie (przez dwóch masażystów).

W Studio wizyty umawiane są telefonicznie na dogodny dla klienta termin. Swoją pomocą oraz usługami służymy również w weekendy.

Opinie klientów

„Tylko masaż, czy może coś więcej? Gdy masuje mnie ktoś, dla kogo masaż jest pasją, przygodą i całym życiem to jego dotyk nie tylko leczy nadwyrężone mięśnie, obolałe ciało, ale dotyka tej części mnie ukrytej gdzieś głęboko. I właśnie dlatego, każde z nią spotkanie ma również wymiar metafizyczny – jest delikatna i silna zarazem, jest czysta, szlachetna i nigdy nie ocenia tylko słucha i dobrze życzy.
Wiem, że dla Kasi każdy masaż to spotkanie z kimś bardzo ważnym, każda sesja to jak spotkanie z przyjacielem, któremu trzeba pomóc – ukoić, pocieszyć jego ciało i duszę. Taka jest właśnie Kasia – masażystka z powołania”.

Renata, 34 lata

„Ogromny profesjonalizm, wiedza i doświadczenie połączone z bardzo
zindywidualizowanym podejściem do każdego klienta.
A to wszystko przy całkowitym braku rutyny, za to z wielkim ciepłem i
życzliwością. Czułem się mega dobrze i bardzo bezpiecznie.
Warto doświadczyć tego masażu. A każdy następny daje jeszcze głębsze
doznania”.

Wdzięczny klient

„Pierwszy raz zdarzyło mi się , że ktoś poprze dotyk, przez masaż, wlał tyle miłości w moje ciało i w moje serce. Wstałem wolny i lżejszy jakby jakiś ciężar zdjęto mi z barków, a do tego przepełniał mnie spokój, zgoda na siebie , zgoda na świat. Zakochałem się w tym masażu”.

T. Z.

„Masaż autorski KiaOra Pani Kasi wyjątkowo energetyzuje, pobudza, napełnia witalną energią i oczyszcza, zarówno ciało jak i umysł”.

Karolina, Berlin

„Masaż KiaOra był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Wpłynął na mnie bardzo pozytywnie. Podniósł mój poziom energii, a jednocześnie niesamowicie zrelaksował. Masaż ten pozwala spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość z nowej, bardziej twórczej perspektywy. To taniec duszy i ciała w rytm cudownie zmieniających się dźwięków. Wspaniałe przeżycie, które pozwala być tu i teraz z samym sobą. Gorąco polecam”.

Anna, coach

Poniedziałek, wtorek, środa, masaż w studio KiaOra, sobota, niedziela. Po pierwszym masażu u Kasi wiedziałam, że będę ją prosić o regularne spotkania. Na płaszczyźnie cielesnej wielki relaks, na płaszczyźnie emocji – uspokojenie, to powoduje, że duch się budzi.Podczas masażu MA-URI Kasia skojarzyła my się z wysoką hinduską prowadzącą kondukt śpiewających kobiet w aszramie w Indiach. Nigdy nie widziałam twarzy tamtej kobiety, nigdy nie przychodziła mi na myśl. Zaskakujące, że stało się to po 8 latach właśnie podczas MA-URI. Charakterystyczny był ten wysoki wzrost tamtej kobiety, tak samo jak Kasi.
Gest „Kołyski” z Lomi-Lomi przywołuje czas gdy mieliśmy kilka miesięcy i mama brała nas na ręce. Nie można tego pomylić z niczym innym.
Systematyczne sesje masażu wywołały u mnie poczucie, że ciało jest jakby mniej gęste i wypełnione złotym światłem. To poczucie można przywołać w innych sytuacjach w dniu codziennym. Moja świadomość jest wtedy jakby obok, ponad ciałem. Taki stan budzi wielki spokój. Poczucie to jest jednak dużo silniejszej po masażu, słabnie kilka dni po. Podczas masażu bioder ni stąd ni zowąd wyrwał się ze mnie wielki szloch. Trochę jakby oderwany od mojego stanu emocjonalnego (relaks) z tamtej chwili. Jakby poruszone zostały obszary, emocje, do których sam człowiek, bez decyzji odnośnie (auto)psychoterapii nie dociera. Płacz przyniósł wielkie ukojenie. Zdarzenie to pojawiało się na kolejnych sesjach, aż płacz osłabł i już się nie pojawił.

Ewa, nauczyciel akademicki

„W dzieciństwie, w wieku lat 7., zabroniłem komukolwiek się dotykać lub przytulać, już nie mówiąc o całowaniu – dotyczyło to osób z rodziny i spoza niej. Następne dwadzieścia kilka lat przeżyłem bez żadnego dotyku. Moje ciało stało się skurczone i zablokowane. Na szczęście trafiłem na Kasię, która swoim masażem ma-uri powoli i cierpliwie pomaga mi odblokować ciało, otworzyć się i znów czerpać radość z dotyku. A jest to radość wielka”.

JP