SZTUKATERIA


Rozmowy ON-LINE

CZYM JEST SZTUKATERIA?

SZTUKAteria – przestrzeń, w której jest inspirująco, barwnie, czasem głośno a nawet wzruszająco. Rozmówcami są osoby nietuzinkowe i wrażliwe, a to co ich łączy to SZTUKA..

Serię rozmów, które prowadzone były podczas okresu pandemicznego w  InspiroTv  w ramach programu SZTUKAteria można obejrzeć na YT

GOŚCIE  SZTUKATERII

Czym jest Sztukateria?

Sztukateria w Studio KiaOra to unikalna przestrzeń online, gdzie sztuka łączy ludzi. To miejsce inspirujące, barwne, czasem głośne, a czasem wzruszające. Rozmówcami są osoby nietuzinkowe i wrażliwe, a łączy ich jedno – pasja do sztuki.

Seria Rozmów Online Sztukateria

Podczas pandemii prowadziliśmy serię rozmów w InspiroTv w ramach programu. Teraz te inspirujące dyskusje można obejrzeć na YouTube. Zapraszamy do oglądania i czerpania inspiracji z rozmów o sztuce.

Goście Sztukaterii

W Sztukaterii gościliśmy wiele wyjątkowych osobowości związanych ze światem sztuki. Każda rozmowa to nowa perspektywa, ciekawe historie i głębokie refleksje na temat sztuki i jej wpływu na życie codzienne.

Zarezerwuj Swoje Miejsce

Zainteresowany naszymi rozmowami o sztuce? Zarezerwuj miejsce na najbliższą rozmowę online już teraz. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 501 602 357, aby dowiedzieć się więcej i dołączyć do naszej kreatywnej społeczności.

W Studio KiaOra, Sztukateria to nie tylko rozmowy, ale przestrzeń, w której sztuka staje się mostem łączącym różne perspektywy i doświadczenia. Zapraszamy do świata, gdzie sztuka inspiruje i porusza.